Halıflex Yıkama

 • Halıflex Yıkama
  Halıflex Yıkama

  Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz yere sabitlenmiş ise ya da kaldırılamayacak durum da ise, halıflexlerinizi yerinde yıkayabilmekteyiz.

   
  Yerinde halıflex yıkama işleminde sırası ile:
   
  Güçlü Vakum makinesi sayesinde önce tozunu alıyoruz,
   
  Sonra halıflex teki kir ve lekelerin yumuşaması için ıslatma yapıyoruz.
   
  Daha sonra halıflex in cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halıflexe yedirerek köpürtüyoruz, Köpürtülen halıflex fırçalama makinesiyle fırçalanıp var olan lekeler çıkartılmakta,
   
  Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinesi ile vakumlama yapılarak halıflex deki şampuan ve köpük alınır,
   
  Halıflex tam anlamıyla durulanana kadar halıflexe su verip vakumlama yapma işlemi devam eder. Halıflex tamanlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halıflexleriniz deki nem alınmakta, halıflexleriniz bir günsonra kullanıma hazır hale getirilmektedir.
  Halıfleks yıkama firmamızda isteğe bağlı yerinde yıkama, evde halıflex yıkama, işyeri halıflex yıkama, ofis halıflexyıkama, camii halıflex yıkama yerinde yıkama veya fabrikada halıfleks yıkama hizmeti verilmektedir.
   
   Detaylar;
   
  Özellikle işyerlerinde ve evimizde çok sık olarak kullanılan halıflex aşırı kulanı ve çevresel etkilerle çok kirlenmekteve günlük temizlikler yeterli gelmemektedir. İşte bu anda halınızı profesyonel ellere bırakabilirsiniz.
   
  Halıflex sağlığımız için senede 2 defa mutlaka yıkatmalıyız.
   
  Göremediğimiz mikroplar halıflexlerimiz de beslenir ve çoğalarak evimize dağılarak sizin ve çocuklarınızın sağlığınıtehlikeye atarlar. Halı yıkama da kullandığımız kıymasallar halıflexlerimizde barınan mikropları yok ederek koltuğumuzu sağlıklı bir hale getirirler.
   
  Ne sıklıkla halıflex yıkama yapılmalıdır.
   
  Halıflexlerimizi sağlığımız için senede 2 defa mutlaka yıkama yaptırmalıyız. Halıflexlerimiz in ömrünü uzatmak içinMutlaka halıflexlerimizi evde silmek yerine halıflex yıkamacı, da uzmanlaşmış kişilere veya da halıflex yıkamacışirketlerine en az senede bir kere yıkatmalıyız. Yıkanan halıflexte hava akışı sağlandığı için halıflexlerimiz nefes almayadevem ederler ve halıflex yıpranmaya ve içinde rutubet beslenemedikleri için ömürleri uzar. 
   
  Halıflex yıkama makinelerimizin çok güçlü bir emiş gücü olması ve son teknolojik sanayi tipi halıflex yıkamamakinelerinden oluşan yerinde halıflex yıkama makinelerimiz sayesinde halıflexlerinizde yüzde on bir nemlilikkalmaktadır. Bu nem de yaz aylarında 2 ile 4 saat içinde kurmakta olup kış aylarında 6 ile 8 saat içinde kurur vehalıflexleriniz kullanıma hazır hale gelirler.
   
  Neden halıflex yıkatmalıyım.
   
  Halıflex yıkama da Kullanılan kimyasallar ilerleyen günlerde etkisini arttırarak halıflex da bulunan su ve yağ esaslıkalıcı lekelere ve kirlere karşı korur. Uygulandığı yüzeylerin rengini, esnekliğini, görünüşünü değiştirmez. Güneşışınlarının neden olduğu solmayı ve yüzey aşınmasını durdurur. Statik elektriği azaltır. Halıflex kumaşı yüzeylerininaşınmaya karşı dayanıklılığını arttırır. Halıflex yüzeylerini besler, canlandırır. 
   
  Sedahanım halıflex yıkama da kullanılan halıflex yıkama makineleri kesinlikle halıflexlerinize zarar vermez. Aksine yıkamaolan halıflexler kirlerinden ve tozlardan arındığı için hava akışı sağlanır ve halıflex ömrü uzar kullandığımızşampuanlar halıflexlerinize herhangi bir zararı yoktur.
   
  Temizlik Hizmeti Yerinde Verilmektedir.