Battaniye Yıkama

 • Battaniye Yıkama
  Battaniye Yıkama

   Evlerimizde yuttuğumuz, solukla içeriye çektiğimiz ve dokunduğumuz her şey alerji yapabilir.

   
   Solunum sistemi insan vücudunda mevcut olan yaklaşık 70 trilyon hücreye oksijen taşımakla görevliolan sistemdir. Sadece oksijen taşımakla kalmaz, hücrelerin metabolizma faaliyetleri sonucuoluşan karbondioksitin uzaklaştırılması ve kanın PH sının ayarlanması gibi önemli görevleri üstlenmektedir.Solunum sistemi elemanları burun, gırtlak, nefes borusu ve akciğerdir.
   
   Bu organlardan en ciddi rahatsızlıkların meydana geldiği organ ise akciğerlerdir. Özellikle akciğere bağlı önemlihastalıklarda kişi her nefeste yeterli miktarda oksijen alamaz ve solunum yolları hastalıkları sizin tahminetmekte zorlanmayacağınız gibi kirli havadan, dokunduğumuz kirli iyi temizlenmemiş mikroplardan arındırılmamışdezenfekte edilmemiş  yorgan ve battaniyelerden konaklanmaktadır.
   
   Fabrikamızda sadece battaniye yıkama, yorgan yıkama ve çamaşır için tasarlanmış  özel programlı rezistanslı sıcaksuyla yıkayan makineyle yıkıyoruz. Makinemizde battaniye yıkama için özel battaniye yıkama programı yüklenmiştir.
   
   Çamaşır makinesi mantığıyla çalışan makinemiz battaniyelere kesinlikle zarar vermez. Makinemiz program sırasına göre battaniye ön yıkama, battaniye ana yıkama, battaniye son yıkama, battaniye durulama, battaniye sıkma gibi aşamalardan geçer.
   
   Makineyle yıkanan yorgan ve battaniyeleri kapalı mekan battaniye kurutma odalarımızda önce nem alma makinesiyle nemini alıyor sonra sıcak hava üfleyen ve 2 saatte oda sıcaklığını 40 dereceye ulaştıran kurutma makinesiyle 6 saat gibi kısa bir sürede kurutup zaman kaybetmeden değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.