Hakkımızda

 • Hakkımızda
  Hakkımızda

    Amacımız, Seda hanım Halı Yıkama olarak evlerinizde  yer tutan ve maddi açıdan önemli değerde olan halılarınızı özenle, renkleri ve desenleri solmadan, hijyenik olarak yıkayıp sizlere tekrar teslim etmektir.Antibakteriyel halı yıkama , Sedahanım Halı Yıkama herhangi bir ücret farkı alınmaksızın her mevsim Sivas halı yıkama hizmeti yapan firmamız kış sezonunda dahi halılarınızı en hızlı şekilde sizlere teslim etmektedir.Kapalı alanda kurutma sistemimiz  ile halılarınız tozlara maruz kalmadan hijyenik olarak paketlenerek sizlere  teslim edilir.

  İşlemlerimizde, organik deterjanlar ve arıtılmış temiz su kullanılmaktadır.Sedahanım Halı Yıkma Sivas Fabrikamız en son teknoloji ile hizmet vermektedir.

  KALİTE POLİTİKAMIZ

  Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek, beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

  Bu amaç doğrultusunda;

  • Şirketimizin sahip olduğu tecrübesini muhafaza etmek ve güncel tutmak,
  • Temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, çalışanları bilgilendirmek ve eğitmek,
  • Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek,
  • Temizlik sektöründeki gelişmeleri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirerek yenilemektir.
  • Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek
  • Temizlik sektoründe hep bir numara olmak öncelikli hedefimiz.Sağlıklı hijyen ortamını sağlamak

  KALİTE GELECEĞİMİZDİR
  SEDAHANIM HALI YIKAMA olarak kuruluşumuzdan beri attığımız her adımın amacı, insanın YAŞAM KALİTESİ’ni yükseltmektir. En üst düzeydeki profesyonel yöneticilerimizden, tüm çalışanlarımızda yani ailemizin her bireyinin en önemli özelliği DÜRÜSTLÜK’tür.

  HİZMET SÜREKLİLİKTİR
  Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için başarının tek anahtarı sayılır. Başarıyı sürekli kılan ise hizmetin kalitesidir. SEDAHANIM HALI YIKAMA olarak hizmetin sürekliliğini, kaliteden ödün vermeden başarabilmek için tüm bilgi ve tecrübelerimizle çalışmaktayız. Hizmetin kaliteli ve devamlılığını sağlamak firmamızın asli görevlerinden sayılır. 24 saat kesintisiz iletişim imkanı ile günün her saatinde ihtiyacınız olan hizmeti temin edebilirsiniz.